دانلود کتاب های درسی پنجم

دانلود کتاب درسی پنجم دبستان

کتاب‌های درسی از مهم‌ترین منابع تحصیلی دانش‌آموزان کلاس پنجم هستند و بخش عمده‌ای از آموزش دانش‌آموزان به این کتاب‌ها وابسته است. چنانچه دانش‌آموزان به دلایلی مایلند دسترسی به فایل کتاب های درسی خود داشته باشند، می‌توانند آن‌ها را از سامانه دانلود کتاب های درسی دانلود نمایند. در ادامه با نحوه دانلود کتاب های درسی پنجم ابتدایی از این پایگاه بیشتر آشنا خواهیم شد.

سامانه پایگاه دانلود کتاب های درسی پنجم دبستان

سامانه پایگاه دانلود کتاب های درسی (chap.sch.ir) یک سایت معتبر در زمینه دانلود کتاب های درسی و تنها مرجع رسمی انتشار فایل کتاب های درسی، وب سایت اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی است. این سامانه امکان دانلود کلیه‌ی کتاب‌های درسی ابتدایی تا دوره متوسطه را به صورت فایل PDF برای دانش‌آموزان، والدین و مربیان فراهم ساخته است. لازم به ذکر است که در این سامانه کتاب های درسی نظام قدیم، کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استثنایی، کتاب‌های پیش دبستانی و کتاب‌های راهنمای تدریس دروس نیز موجود است.

برای خرید کتاب درسی پنجم دبستان (نسخه چاپی) نیز می‌توانید از طریق وبسایت کتابانه، اقدام به خریداری نمایید.


مطالعه بیشتر: ثبت نام کتاب درسی پنجم دبستان


راهنمای دانلود کتاب درسی پنجم ابتدایی

دانلود کتب درسی پنجم ابتدایی ساده است. ابتدا در سمت راست سامانه دوره ابتدایی را انتخاب کنید. با کلیک بر روی دوره ابتدایی، تمامی پایه‌های تحصیلی ابتدایی از اول تا ششم نمایش داده می‌شود. بر روی پایه موردنظر کلیک کنید تا کتاب‌های آن پایه در دسترس شما قرار گیرد. شما می‌توانید این کتاب‌ها را به صورت فایل کامل و یا به صورت بخش به بخش دانلود نمایید.

کلام آخر: کتاب های درسی پنجم دبستان در پایگاه کتاب‌های درسی

اشاره کردیم که پایگاه کتاب‌های درسی به آدرس تنها مرجع رسمی انتشار فایل کتاب های درسی است که می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به رمز ورود کتاب‌های درسی موردنظر خود از پایه ابتدایی گرفته تا دبیرستان را از این سامانه دانلود کنید.

کافیست وارد پایگاه کتاب‌های درسی شوید و بر روی گزینه موردنظر خود کلیک کنید. با کلیک بر روی دوره تحصیلی تمام مقاطع را مشاهده می‌کنید و به فایل PDF کتاب‌های آن دسترسی دارید. در این سامانه امکان تغییر سال تحصیلی و دانلود کتاب براساس سال تحصیلی نیز برای کاربران فراهم شده است.

امیدواریم مطالب این مقاله در رفع تعدادی از دغدغه های شما برای تهیه و دانلود کتاب های پنجم دبستان موفق عمل کرده باشد. ما اعضای تیم کتابانه، منتظر شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی سایت