بهترین کتاب های کودکان بالای 3 سال

بهترین کتاب‌های گروه سنی +3 سال

اهمیت کتاب خوانی برای کودکان بالای 3 سال

خواندن کتاب بسیاری از مهارت‌ها را در کودک تقویت می‌کند آنها می‌آموزند که چطور تا پایان یک آموزش و یا مطلب خوب گوش کنند، درکشان از مفاهیم بالا می‌رود و از همه مهمتر دایره لغاتشان افزایش می‌یابد.

تعدادی از بهترین کتاب‌های مناسب کودک 3 سال به بالا

لازم است بدانیم خواندن کتاب از جمله کارهایی است که باید به کودک آموخت ولی از آن مهمتر انتخاب بهترین کتاب مناسب گروه سنی آنهاست تا آنها را دچار سردرگمی نکند و کودک بتواند با آن ارتباط بگیرد. کتابانه با ارائه‌ی این مقاله شما را برای انتخاب بهترین کتاب برای گروه سنی 3 سال به بالا راهنمایی می‌کند.


کتاب شعر کودک بالای 3 سال
کتاب شعر کودکان بالای 3 سال

کتاب‌های شعر کودک یکی از بهترین کتاب‌های کودکان بالای 3 سال محسوب می‌شود که هم می‌تواند جنبه آموزشی داشته باشد و هم جنبه‌ی سرگرم کننده، والدین می‌توانند برای رسیدن به یک هدف تربیتی از شعر استفاده کنند چرا که تاثیر بیشتری دارد به این دلیل که اشعار معمولا آهنگین هستند و راحتتر در ذهن باقی می‌مانند.


کتاب های هوش کودک

کتاب‌های هوش مناسب کودکان بالای 3 سال

کتاب‌های هوش یکی از بهترین کتاب‌های کودکان بالای 3 سال می‌باشد. رشد و پرورش فکر یکی از مهمترین نکاتی است که والدین باید از همان سالهای اولیه زندگی کودکشان به آن توجه کنند و راههای مناسبی را برای ارتقای سطح هوش فرزندشان به کار بگیرند یکی از این راهها استفاده از کتاب‌های هوش است که گستره‌ی وسیعی نیز دارد.خرید کتاب رنگ آمیزی
کتاب رنگ آمیزی کودکان بالای 3 سال

کتاب رنگ‌آمیزی کودکان یکی از بهترین کتاب‌های کودکان بالای 3 سال می‌باشد. تصاویر کتاب‌های رنگ آمیزی کودکان بسیار متنوع هستند؛ مناظر طبیعی گوناگون، فصول سال، اشیاء، وسایل ساده و پیچیده، حیوانات، افراد در لباس مشاغل مختلف، گل‌ها، درختان و گیاهان، خانه‌ها و ساختمان‌های کوچک و بزرگ، و… از جمله تصاویر کتاب‌های رنگ آمیزی کودک هستند.


کتاب مقاله سودوکو
کتاب های سودوکو برای کودکان بالای 3 سال

کتاب‌های سودوکو یکی از بهترین کتاب‌های کودکان بالای 3 سال می‌باشد که توسط انتشارات مختلف به چاپ رسیده است. سودوکو یک بازی معمایی ژاپنی می‌باشد که امروزه در همه جای جهان شناخته شده است و انواع مختلفی نیز دارد، حل جداول سودوکو بهترین روش‌ تقویت حافظه، تقویت قدرت حل مسئله در کودکان و کاهش اضطراب می‌باشد. کتاب‌های سودوکو اغلب از سطح ساده برای کودکان تا سطوح پیشرفته برای بزرگسالان طراحی و تالیف شده است.


بهترین کتاب های ماز
کتاب‌های ماز برا ی کودکان بالای 3 سال

کتاب‌های ماز (هزارتو) یکی از بهترین کتاب‌های کودکان بالای 3 سال می‌باشد این کتاب‌ها هم جنبه‌ی سرگرمی دارد و هم فعالیتی است که به افزایش تمرکز و دقت کمک می‌کند. کتاب‌های ماز برای تمامی گروه‌های سنی از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.


برای رشد فکری و افزایش خلاقیت در کودکان بهتر است آنها را با کتاب‌ها آشنا کنیم البته بهتر است به رده سنی آنها و آنچه که مورد نیاز آنها نیز هست حتما توجه شود. شما فکر می‌کنید چه موضوع دیگری وجود دارد که در لیست ارائه شده به آن اشاره نشده است.(+)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی سایت