معرفی بسته کنکوریوم مهروماه

معرفی بسته کنکوریوم (تجربی، ریاضی و انسانی)

پکیج‌های جمع‌بندی کنکور، بسته‌هایی هستند که به داوطلبان کنکور سراسری کمک می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن، مطالب درسی را مرور کنند و در آزمون کنکور سراسری بهترین نتیجه را بگیرند.

این پکیج ها به دلیل ارائه مطالب درسی در قالب خلاصه و جمع‌بندی شده، برای داوطلبان کنکور بسیار مفید و کارآمد واقع می‌شوند.

اکثر بسته‌های جمع‌بندی که در دسترس داوطلبان هستند، حاوی کتاب، نرم‌افزار، بروشورو… می‌باشند و این تنوع در ارائه خدمات و کارایی محصولات، سبب می‌شود تا از محبوبیت بالایی برخوردار باشند. در این مطلب، تیم کتابانه به معرفی یکی از بهترین بسته‌های جمع‌بندی کنکور، یعنی بسته کنکوریوم مهروماه، پرداخته است.

درباره بسته کنکوریوم؛ شبیه ساز پرطرفدار کنکور

بسته کنکوریوم، یک بسته جمع‌بندی برای آماده‌سازی داوطلبان کنکور سراسری است. این بسته توسط انتشارات مهر و ماه ارائه شده و شامل کنکورهای سالهای گذشته است.

با استفاده از این پکیج، داوطلبان می‌توانند کنکور را شبیه‌سازی کنند و میزان آمادگی خود را برای آزمون سراسری ارزیابی نمایند. در ادامه این مقاله، با ویژگی های کنکوریوم در رشته های انسانی، تجربی و ریاضی، بیشتر آشنا خواهیم شد.


خرید کنکوریوم انسانی با تخفیف

کنکوریوم انسانی

بسته کنکوریوم انسانی یکی از کامل‌ترین و بهترین بسته‌های آمادگی برای آزمون کنکور است. این بسته شامل آزمون‌های جمع‌بندی بسیار کاملی از تمامی دروس و مباحث کنکور است و به عنوان یکی از بهترین پکیج‌ها برای جمع‌بندی و شبیه‌سازی فضای کنکور شناخته می‌شود.

آزمون‌های این بسته 2 دفترچه‌ای هستند و مطابق با آخرین تغییرات کنکور می‌باشند. پاسخ‌برگ‌های تفکیکی این بسته نیز با بیشترین تشابه به کنکور طراحی شده اند. لازم است بندانید برای هر آزمون دو پاسخ‌برگ در نظر گرفته شده است.

این بسته همچنین شامل دفترچه کلید نهایی سازمان سنجش، کتاب پاسخ‌نامه کاملا تشریحی کلیه آزمون‌ها، پاسخ‌های ویدئویی توسط برترین اساتید کنکور و یک اپلیکیشن برای اسکن پاسخ‌برگ و صدور کارنامه هوشمند می‌باشد.

علاوه بر این، با خریداری بسته کنکوریوم انسانی، شما ۶ آزمون آنلاین و همایش‌های جمع‌بندی را نیز در اختیار دارید که کمک می‌کند تا خود را برای شرکت در آزمون کنکور بهتر آماده کنید.


خرید کنکوریوم ریاضی با تخفیف

کنکوریوم ریاضی

بسته کنکوریوم ریاضی، دارای آیتم هایی مشابه پکیج انسانی است.

واضح است که برای استفاده از این بسته، می‌بایست تمام منابع مورد نیاز برای کنکور را بررسی کرده باشید. با کمک این بسته، به نوعی می‌توانید در آزمون کنکور سراسری

سال‌های ۹۴ تا ۱۴۰۱ شرکت کرده و آزمون امسال را بر خود شبیه سازی نمایید. طراحی دفترچه‌ها و داشتن پاسخ‌برگ‌هایی با فضایی مشابه با کنکور و مطابق با تغییرات کتاب درسی، شما را در شرایط مشابه با آزمون کنکور قرار می‌دهد.

 پاسخ‌های آزمون‌ها را می‌توانید از طریق کتاب پاسخ‌نامه تشریحی یا پاسخ‌نامه کلیدی بررسی کنید. همچنین، با استفاده از اپلیکیشن اسکن پاسخ، می‌توانید کارنامه خود را بررسی کرده و آن را تحلیل نمایید.

استفاده از کنکوریم ریاضی سبب می‌شود تا اطلاعات خود را محک بزنید و در روز کنکور، کمتر دچار استرس و غافلگیری شوید.


خرید کنکوریوم تجربی با تخفیف

کنکوریوم تجربی

محتویات این بسته نیز تقریبا با بسته های قبلی مشابه است.

کتاب کنکوریوم تجربی می‌تواند به این نیاز دانش‌آموزان پاسخ دهد. با پاسخ دادن به سوالات این کتاب، دانش‌آموزان می‌توانند سطح آمادگی و اطلاعات خود را بررسی کرده و به رفع کاستی‌های مطالعاتی خود بپردازند، و همه این‌ها را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

این بسته شامل 12 آزمون (6 کنکور داخلی + 6 کنکور خارج از کشور) است که استفاده از آنها سبب مرور مطالب درسی به بهترین شیوه ممکن و در نهایت یک جمع بندی مفید خواهد بود.

کلام آخر

مناسب است که هنگام پاسخ دادن به دفترچه‌های آزمون کنکوریوم، فضای مشابه با کنکور را برای خود در نظر بگیرید و در زمانی مشابه با آزمون کنکور به سوالات پاسخ دهید تا مهارت مدیریت زمان خود را تقویت کنید.

ما در این مقاله تلاش کردیم تا ویژگی های بسته جمع‌بندی کنکوریوم را برای هر یک از رشته‌ها، بعه شکلی مفید و کاربردی توضیح دهیم. امیدواریم تا مطالب این صفحه تا حدودی  دغدغه‌ها و سوالاتتان را برطرف نموده باشد. شما نیز اگر مایلید نظرات و پشنهادات خود را، برای ما در همین صفحه، کامنت کنید. کتابانه همواره مشتاق شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی سایت